הפריטים בעגלה שלי
סגור סמל אלטרנטיבי
מסגור אייקון

אביזרי שיער לחתונות - ליצור את המראה שחלמת עליו

אייקון ימני של החץ
אביזרי שיער לחתונות - ליצור את המראה שחלמת עליו
בעוד שנת 2020 שינתה לחלוטין את העולם ואת תעשיית החתונות בפרט, אני חייבת לומר שבמבט קדימה לשנת 2021 אני בטוחה שהחתונות כפי שאנו מכירים אותן, יתפוצצו שוב לחיינו בקרוב מאוד. אבל עבור חלקם, טרנד החתונות הקטנות יישאר אופציה מובילה, או אפילו להפריד את האירוע ולערוך טקס אינטימי רוחני עם אהוביכם היקרים לכם ביותר ולאחר מכן לחגוג במפץ עם כולם.
כך או כך, מראה הכלה הוא הדבר החשוב ביותר בעיניי, ולכן אני בוחרת לעשות את מה שאני עושה!
אז גם עבור מקום קטן וכמות אורחים זה לא משנה, צרו את מראה הכלה עליו חלמתם - לתמונות ולזיכרונות ובעיקר לעצמכם הכל חייב להיות מושלם.
כמה טיפים:
1. אל תגזימו עם כתר הצהרה כבד.
2. תהיי פתוחה לשינויים, אם את צריכה להזיז את האירוע ולהתחשב באקלים שונה, או בגלל תאריך אחר מעצב השיער שרצית לא זמין, או סתם שאכפת לך השתנה לגבי סגנון השיער, זה בסדר! בחרו בחוכמה והיו מרוצים מהבחירה שלכם :)
3. מינימום גפן זר בעל גמישות גבוהה מושלם עבורך מכיוון שניתן להשתמש בו ביותר מפעם אחת - מלפנים או מאחור בכל שיער לעשות או אפילו כמחזיק לחמנייה ובכך ליצור מראה שונה לגמרי.
4. וכמובן למי שאוהבת את המראה המינימליסטי יש סיכות בובי קטנות שגם להן יש המון סגנונות ווריאציות למקם את קליפסי השיער על השיער ותוכלי לבחור כמה סיכות שיער תרצי.
5. שימו לב בבחירות שלכם שבזמן שאתם מתכננים את חתונת הראש הקטנה הזו, אתם עשויים להתעניין בחתונה גדולה יותר בהמשך, כך שכיסוי הראש שתבחרו יהיה מושלם לשניהם.
6. אני תמיד שמחה לעזור כמה שאני יכולה, אם צריך כדי למהר להזמין או להתייעץ איזה תכשיט לבחור עבור השמלה שלך, או אפילו עבור כלות מקומיות אני יכולה לעזור במציאת הספקים שהם צריכים בין די ג'יי או מאפרים, מעצב שיער וצלמי חתונות.
אני חושב שכיסיתי הכל אבל תמיד תרגישו חופשי ליצור איתי קשר
[מוגן בדוא"ל]
שלחו הודעה לדנה בוואטסאפ

חדש שמח ומשופר 2021
דנה