הפריטים בעגלה שלי
סגור סמל אלטרנטיבי
מסגור אייקון

חדשות

אביזרי שיער לחתונות - ליצור את המראה שחלמת עליו

אביזרי שיער לחתונות - ליצור את המראה שחלמת עליו
בעוד 2020 שינתה לחלוטין את העולם ואת תעשיית החתונות במיוחד, אני חייב לומר מצפה 2021 אני בטוח כי החתונות כפי שאנו מכירים אותם, יהיה פרץ לחיינו שוב בקרוב מאוד. אבל עבור חלק, מגמת החתונות הקטנות תישאר אופציה מובילה, או אפילו להפריד את האירוע ויש לי טקס אינטימי רוחני עם אלה האהובים ביותר שלך ואחרי לחגוג עם מפץ עם כולם.
כך גם מראה הכלה הוא הדבר החשוב ביותר בעיניי, ולכן אני בוחרת לעשות את מה שאני עושה!
אז אפילו עבור מקום קטן וכמות של אורחים זה לא משנה, ליצור את מראה הכלה של החלומות שלך - עבור התמונות והזיכרונות ובעיקר עבור עצמך הכל חייב להיות מושלם.
כמה טיפים:
1. אל תגזים עם כתר הצהרה כבד.
2. להיות פתוח לשינויים, אם אתה צריך להזיז את האירוע ולשקול אקלים שונה, או בשל תאריך אחר מעצב השיער שרצית אינו זמין, או רק כי המוח שלך השתנה לגבי סגנון השיער, זה בסדר! בחר בחוכמה ולהיות מאושר עם הבחירה :)
3. גפן מינימלית זר גמישות גבוהה הוא מושלם עבורך כפי שאתה יכול להשתמש בו יותר מפעם אחת - מלפנים או בחזרה בכל שיער לעשות או אפילו כמחזיק לחמנייה ועם זה ליצור מראה שונה לגמרי.
4. וכמובן עבור אלה שאוהבים את המראה המינימליסטי יש סיכות בובי קטנות אשר יש גם הרבה סגנונות ווריאציות למקם את קליפי השיער על השיער לעשות ואתה יכול לבחור כמה סיכות שיער אתה רוצה.
5. להיות מודע בבחירות שלך כי בעת תכנון החתונה הזאת למהר קטן אתה עשוי להיות מעוניין בחתונה גדולה יותר מאוחר יותר, כך כיסוי הראש שתבחר יהיה מושלם עבור שניהם.
6. אני תמיד שמח לעזור ככל שאני יכול, מזג האוויר אם יש צורך למהר הזמנה או להתייעץ אילו תכשיטים לבחור עבור השמלה שלך, או אפילו עבור כלות מקומיות אני יכול לסייע במציאת הספקים שהם צריכים בין DJ של או איפור מעצב שיער אמנים וצלמי חתונה.
אני חושב שכיסיתי הכל אבל תמיד תרגיש חופשי ליצור איתי קשר
dana@theladybride.com
הודעה דנה בוואטסאפ

חדש ושיפור שמח 2021
דנה המשך קריאה

הקורונה ואני

הקורונה ואני
היום יום מספר לא יודעת איזה בהסגר ביתי, אני יודעת בוודאות שאחרי שנעבור את זה נסתכל אחורה ותהיה לנו הבנה טובה יותר של חיינו, דרכי הפעולה שלנו וההחלטות שעשינו.
ועכשיו ברצינות בימים אלה, שאני חצי מורה חצי גננת לצד שירותי מסעדה 3 ארוחות ביום, מארגנת וממציאת אטרקציות שמנסה לשמור את הזהות שלי כמעצבת תכשיטים /רעיה/אמא...

אני יודעת שכולם מתמודדים עם בעיות כאלו ברמה כזו או אחרת, ובזמן שאנחנו כ"כ רחוקים זה מזה, כל העולם שלנו כל כך קטן ואני מרגישה קרבה אמיתית עולמית.

כולנו עצרנו באמצע מרוץ החיים ללא אזהרה, החלטתי גם לכתוב על זה ולשתף... האמת שזה מרגיע ומועיל כמו כל תהליך אחר בעבודה שלי.

העבודה שלי... אני כל כך מתגעגעת כבר לפגוש את הכלות האהובות שלי לייעץ וללוות אותן בתהליך לקבל את ההחלטה על ההתאמה המושלמת ליום הגדול! בסופו של דבר הקורונה רק הדגישה לי כמה אני אוהבת את העבודה שלי.

ועכשיו היא מה שמחזיקה אותי. היצירה שלי, עובדת על קולקציות חדשות ופריטים חדשים, ככה שממש כדאי אם במקרה את עדיין לא חברה במועדון הלקוחות, להצטרף וגם לעקוב @danamantzur.bridaljewelry

אני באמת מאמינה שזה יסתיים ממש בקרוב, בינתיים מאחלת לכן ולאהובים שלכן להישמר ולהישאר בטוחים

חיבוק וירטואלי וכיף מרפק
דנה

המשך קריאה

כיצד להתאים תכשיטים לשמלת כלה | דנה מנצור

כיצד להתאים תכשיטים לשמלת כלה | דנה מנצור

היכוני לחתונה המושלמת שלך!

הנה מדריך חינם על איך לזרוח במהלך החתונה שלך על ידי התאמת התכשיטים שלך עם שמלת הכלה שלך!

הורידי את המדריך שלך כאן

    

התאמת תכשיטים לשמלת הכלה שלך

****

 

אני מבטיחה לך!

אני עושה כל פריט בקולקציה שלי עם המון אהבה, עם תשומת לב לכל פרט.

את יותר ממוזמנת ליצור איתי קשר עבור כל שאלה שייתכן שתעלה אני תמיד מאוד אשמח לעזור.
עקבו אחרי בפייסבוק:
https://www.facebook.com/theladybride


דנה

 

 לחץ כאן כדי לצפות באחד המוצרים הנמכרים ביותר שלנו!

המשך קריאה

צמידי כלה

צמידי כלה
צמיד הוא חובה - ב תמונות החתונה צלמים לוקח הרבה ידיים תמונות מטקס החתונה או הפקות צילום חוצות וזה מוסיף כל כך הרבה, גם אם זה רק ניצוץ קטן זה פשוט נותן כל כך הרבה את המראה הכולל כולו!
מה מתאים ביותר עבור שמלת החתונה שלך סגנון, המון טיפים בבלוג הזה המשך קריאה

עגילי כלות - עגילי כלה מושלמים מבית דנה מנצור

עגילי כלות - עגילי כלה מושלמים מבית דנה מנצור

אני פשוט אוהבת את זה שכלות שלי משתמשות בתכשיטים  הרבה אחרי החתונה

הנה הטיפים שלי של איך לבחור את התכשיט המושלם עבורך 

המשך קריאה

על עצמי - דנה מנצור

על עצמי - דנה מנצור
מאז שהייתי ילדה קטנה החלום האמיתי שלי והתשוקה  הייתה לעסוק המשך קריאה
תגיות