הסל שלך
סגור סמל אלטרנטיבי

החזרות

זמני החזרה 
אנו מקבלים החזרות, החלפות וביטולים 
צרו איתנו קשר בתוך 10 ימים מיום הודעה שהמשלוח בדרכו אליכם  
שליחת פריטים בחזרה בתוך: 14 ימים מיום הודעה שהמשלוח בדרכו אליכם  
בקשת ביטול הזמנה בתוך: 6 שעות מזמן הרכישה

על מנת שהחזרה תתאפשר, הפריט חייב להיות חדש, באריזה המקורית ושלא נעשה בו כל שימוש.

:אנו לא מקבלים החזרות , אלא אם כן הפריטים מגיעים פגומים עבור:  
* הזמנות פריטים מותאמים אישית  
* ופריטים במבצע

בכל עת תרגישו חופשי לפנות אלי ב dana@theladybride.com

תנאי ההחזרה: 
הלקוח אחראי להחזרת הפריטים וישא בעלויות המשלוח. אם במידה והפריט אינו מוחזר במצבו המקורי, הלקוח הוא שישא בעלות אובדן ערך הפריט שיקבע על ידי המוכר לפי ערך מחיר המכירה ועלות המשלוח ולא יותר מכך..

החלפות  
אנו מחליפים פריטים רק אם הם פגומים או נפגמו במהלך המשלוח. על מנת להחליף את הפריט באותו פריט, שלח לנו דוא"ל ל dana@theladybride.com ושלח את הפריט שלך ל: רח' ארלוזורוב 5, 6, רמת גן 5248105 ישראל.

מיסי מכס ויבוא
לקוחות הרוכשים מחוץ לישראל אחראים לכל היטל מכס ויבוא שעשויים לחול במדינה בה הם שוהים. איננו אחראים לעיכובים במסירת המשלוחים שיכולים לצוץ בעקבות עומסים בחברות השילוח / בדואר, בדיקות מכס אקראיות מזג אויר קיצוני או כל כוח עליון
פריטים שלא יאספו בישראל על ידי הלקוח ויוחזרו אל המוכר יחויבו בעלות המשלוח , פריטים שישלחו ללקוחות אל מחוץ לישראל שיסורבו להתקבל בשל מסים מקומיים או מכל סיבה אחרת לא ימסרו ויחזרו אל המוכר, הלקוח יזוכה ב75% מעלות הפריטים שנרכשו. סיבה.
במקרה של חבילות אקספרס שחוזרות ללא דורש, לפעמים יש חיוב בהיטלי מכס ודמי טיפול סכום זה ינוקה מסכום ההזמנה הכוללת בהתאם לסכום שחויב. חשבונית הוכחה תסופק לרוכש במידה ויחול חיוב זה.